Luna Coin Geleceği

Luna Coin, Terra adı verilen blok zincirinin yerel tokenlerinden birisidir. Terra, sabit kripto para birimleri oluşturma sistemi olarak tasarlanmış bir blok zinciridir. UST olarak da adlandırılan bir kripto para birimi de Terra’nın en popüler sistemleridir. Bu kripto para biriminin değeri 1 dolara sabitlenmiştir. Luna Coin, UST’nin değerini korumak amaçlı tasarlanmıştır.

Luna Coin Geleceği
Luna Coin Geleceği

LUNA Coin 2023 daha kapsamlı bir şekilde alacak olursak bu kripto para birmi finansal uygulamalara ve kripto paralara güç sunan özel merkeziyetsiz platformlardan birisidir. Güney Kore firmalarından olan Terraform Labs tarafından kurulmuştu. Para piyasasının kurucuları da Kwon ve Daniel Shin’dir. Terra’nın yerel tokenı olarak bilinen LUNA’nın geleceğinin de bu kadar çok merak edilmesinin temelinde geçmişte yaşamış olduğu düşüş bulunmaktadır.

2022 yılı mayıs ayında yaşanmaya başlayan bu düşüşle fiyatı da adeta sıfırlanmış ve kripto piyasalarını derinden sarsmıştı. Birden fazla yatırımcının liq olmasına sebep olan LUNA, bir süre sonra birden fazla kripto para piyasasını delist listelerine sokmuştu.

Luna Coin Projesi Nedir?

Luna Coin projesinin amacı merkeziyetçi olmayan kripto para birimlerinin özgürlüğünü fiyat paranın istikrarı şeklinde birleştirmek için tasarlanmış belirteçler sayesinde istikrarlı bir para birimi oluşturmaktır. LUNA kripto para sistemi bu sistemin de çok önemli bir parçasıdır ve bu kapsamda bir bahis belirteci olarak bilinmektedir.

Terra, günümüzde de dünyanın en iyi sabit paralarının bulunduğu birden fazla sorunu da hafifletmeye çalışıyor. İlk olarak bu ağ pazardaki merkezileşmeyi azaltmak istiyor. Elde edilen rekabetten farklı olarak, Terra sisteminin protokolü birden fazla blok zincirinde çalışır. Terra ağı aynı zamanda, açık finansal altyapısından dolayı bu varlıklar üzerindeki teknik sınırlamaları da kaldırmayı amaçlamaktadır.

OKU:  Ankr Coin Geleceği

Luna Coin Yorum

Luna Coin almak isteyenlerin merak ettiği bir diğer şey de Luna Coin yorumları olup gelecek için Luna Coin’i bu yorumlar kapsamında listelerine eklemek istiyorlar. Fakat yukarıdaki yer alan detaylar yalnız yorum olup bu yorumlar kapsamında da piyasanın oynaklığı göz önüne alınarak buna bağlı olarak yorumlar değerlendirilmelidir.

Stabilcoin kapsamında bir pazar payı yarışında, yatırımcılar da bu algoritmik istikrar mekanizmasının uzun vadede uygulanabilir olduğunu değerlendirdiği için Terra yükseliyor.

Bitcoin rezervinin piyasaya sürülmeye devam etmesi yatırımcılar için daima iyi bir şey olan artan bir güvenlik marjı sağlamaktadır. Son günlerde LUNA’da yaşanan yoğun oynamadan dolayı bu kripto para biriminin uzun vadeli olabileceğini gösteriyor. Terra’nın UST jetonu, bu jetona gösterilen talebin artmasıyla, bu görüşün de geçerli olması durumunda LUNA‘yı olumlu bir şekilde etkilemesi muhtemel seçeneklerden birisi olarak görülüyor.

Bu kapsamda kullanıcılar, Luna projesine güven duydukça çokça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak isteyenler mevcut borsalar üzerinden de bu coine yatırım yapabilirsiniz. Her kripto para biriminde olduğu gibi LUNA coinde de bazı zamanlarda risk faktörü bulunuyor. Bundan dolayı yatırım yapmadan önce iyi bir araştırma yapmak gerekiyor.

Luna Coin Geleceği 2023

Luna Coin 2023 tahminleri hakkında yorum yapmak gerekirse, ilk olarak bu yılın sonlarına doğru büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular tarafından Luna ilerleyen zaman diliminde artacağı ön görülmektedir. Aynı zamanda bu kripto para biriminin bu yıl içerisinde 4.55$ seviyelerine geleceği öngörülmektedir. Eğer kripto para birimi bu hedefe doğru ilerlerse yüksek bir gelir elde edilebilir.

2023 yılı bu kripto para birimi için en çok büyüyen yıllardan birisi oldu ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme sayılabilir. Aynı zamanda da fiyat bakımından da değerlendirecek olursak bu coinin 6.88$ fiyat seviyesine ulaşacağı söylenmektedir. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

OKU:  Waves Coin Geleceği

Luna Geleceği 2024

Kripto para birimi Luna Coin 2024 için en çok büyüyen yıl olacaktır. Hatta bu kripto para biriminin fiyatında inanılmaz bir artış olacağına dair çok büyük tahminler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra elde edilen tahminlere bağlı olarak madeni para alanında da çok büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Aynı zamanda da fiyatın yıl içinde 11.34$ seviyelerine ulaşacağı ön görülmektedir. Luna Coin geleceği hakkında yorumlar kapsamında bu kripto para biriminin 20$ seviyesine çıkacağı da yine söylentiler arasındadır.

Oyla
Kriptoloji

Merhaba ben Ali. Kriptoloji.org editörüyüm. Coin geleceği, grafiği, fiyat tahmini ve benzeri faydalı içerikler paylaşıyorum. Sitede yer alan hiçbir içerik yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Yorum yapın